Geef je mening over de nieuwe Zwaluwenstraat speeltuin

We zijn bezig om het buitenspelen leuker te maken in Liendert-Zuid met project de Buitenkans. Op basis van jullie ideeën hebben we een ontwerp gemaakt voor een vernieuwde speelplek aan de Zwaluwenstraat. Op 15 juli hebben we een leuke middag gehad bij de Buitenkast waar we het nieuwe ontwerp hebben laten zien aan buurtbewoners en zij konden vertellen wat ze ervan vonden. Kon je er niet bij zijn? Dan kun je hier je mening geven tot en met 24 juli.

  • 1 Huidige: Begin
  • 2 Voorbeeldweergave
  • 3 Voltooid

In de nieuwe speeltuin komen in ieder geval:

  • Een voetbalveldje op het gras aan de kant van de Zwaluwenstraat.
  • Drie schommels, waaronder een mandschommel en een gewone schommel.
  • Een klim- en klautertoren met een grote buisglijbaan en een winkeltje eronder.
  • Een verkeerstuin om te skaten en skeeleren en te fietsen.
  • Een voelbord dat kinderen kunnen ontdekken door het aan te raken.
  • Leuke routes naar de speeltuin toe, met plaatjes van de zwaluwvogel, een hinkelpad op het Kwikstaartpad en een klim- en klauterparcours over het water van de Velduil naar de Zwaluwenstraat.

Binnen het ontwerp is er ook nog ruimte om te kiezen tussen een aantal opties. We zijn benieuwd naar je mening:

Heb je liever een glijbaantje voor de kleine kinderen vanaf een heuveltje, of liever een waterspeelplek? Verplicht
In de nieuwe speeltuin komen 3 schommels. Er komt in ieder geval een grote mandschommel en een gewone schommel. Wat is jouw wens voor de derde schommel in de speeltuin? Verplicht

Wij gebruiken deze gegevens alleen voor Buitenkans Liendert-Zuid en geven ze niet aan derden.